Relė su skaitikliu Shelly Plus 1PM Mini, 1 kanalas, 8A, Wi-Fi, Bluetooth

 • Relė su skaitikliu Shelly Plus 1PM Mini, 1 kanalas, 8A, Wi-Fi, Bluetooth

  Kodas: 0037459
  Kaina 1730  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Prekė sandėlyje

  Prekė užsakoma. Pristatymas trunka 3-12 dienų.

  Į krepšelį 
  Apsaugos laipsnis
  IP20
  Vardinė įtampa
  230V AC
  Gamintojas
 • "Wi-Fi" valdomas išmanusis jungiklis, 1 kanalas 8A, su galios matavimo funkcija

  Mažiausias pasaulyje relinis jungiklis, skirtas išmaniajam valdymui ir tiksliam galios stebėjimui. Automatizuokite apšvietimą ar smulkius elektros prietaisus per mažiau nei 10 minučių, valdykite ir stebėkite juos iš bet kurios vietos. Pakankamai mažas, kad tilptų už bet kokio sieninio jungiklio ar kištukinio lizdo, "Shelly Plus Mini 1" galima montuoti papildomai ir puikiai dera su jūsų esama išmaniąja ekosistema.

  Lengvas valdymas per "Shelly Smart Control" programėlę, daugumą platformų ir protokolų, taip pat balso asistentus. Naudokite jį su "Alexa", "Home Assistant" arba pageidaujama automatizavimo platforma

  Palaiko iki 8 A srovę, esant 240 V kintamosios srovės įtampai

  Tiksli ir realiuoju laiku vykdoma elektros energijos apskaita su nemokama debesijos duomenų saugykla, skirta analizei ir energijos naudojimo optimizavimui.

  Itin spartus procesorius, užtikrinantis greitą reakciją - ESP32

  Palaikomi scenarijai, webhooks, MQTT, WebSocket, HTTPS, UDP, TLS ir pasirinktiniai sertifikatai.

  Komunikacija - Bluetooth, Wifi

  Programėlės - Amazon Alexa, Google Assistant, Google Home, Home Assistant, Homey, Hubitat, openHAB, Shelly Cloud, Smart Things

  Energijos šaltinis - Tinklas

  AC maitinimas - 110-230V

  Didžiausia apkrova (A) - 8A

  Energijos sąnaudos - < 1.2 W

  Perkrovos apsauga - Taip

  Temperatūros apsauga - Taip

  Veikimo atstumas - Atviroje vietoje iki 50m patalopje iki 30m

  Papildomas valdymas - Galima valdyti kartu su momentiniais jungikliais arba mygtukais

  Matmenys - 29x35x16 ±0.5 mm (H x W x D)

  Darbinė temperatūra - -20 °C - 40 °C

  Spalva - Raudona

  Vidinis termometras - Matuoja vidinę temperatūrą

   

  KODĖL SHELLY PLUS 1PM MINI?

  Mini dydis, mini kaina! 
  Šios mini relės, sukurtos atsižvelgiant į patogumą, turi visas "Plus" serijos galimybes, kurios telpa į kompaktišką ir vietą taupančią formą. Nepaisant mažo dydžio, "Shelly Plus Mini" įrenginiai nesumažina našumo ar funkcionalumo.

  Dydis turi reikšmės! 
  Shelly Plus Mini" prietaisai atveria daugybę galimybių, nes juos galima lengvai integruoti net į ankštas erdves ir komutacines dėžutes. Dėl mažesnio dydžio "Shelly Plus Mini" relės be vargo telpa į visų tipų elektros dėžutes, įskaitant daniškas sienines dėžutes. Be to, jas galima nepastebimai įmontuoti tiesiai į prietaisą, kurį norite valdyti ar stebėti.

  Stebėkite energijos suvartojimą ir taupykite. 
  Shelly Plus 1PM Mini" yra pritaikytas matuoti iki 8 A prietaisų suvartojamą energiją, todėl puikiai tinka mažesniems prietaisams, įskaitant asmeninę elektroniką, ventiliatorius, šviestuvus ir virtuvės prietaisus, stebėti. Naudodami jį elektros energijos suvartojimui stebėti, galite valdyti energijos suvartojimą ir atlikti pagrįstus pakeitimus, kad sumažintumėte išlaidas elektrai. Shelly Plus 1PM Mini" siūlo nemokamą duomenų saugyklą, suteikiančią prieigą prie istorinių duomenų analizei ir palyginimui, o tai taip pat gali padėti nustatyti, kokie prietaisai vartoja per daug energijos ar veikia be reikalo.

  Padarykite bet kurį mažą elektros prietaisą išmaniuoju.
  Su "Shelly Plus 1PM Mini" senus elektros prietaisus, pavyzdžiui, mažus šildytuvus ar virtuvės prietaisus, paverskite išmaniaisiais įrenginiais. Jis užtikrina tikslią elektros energijos stebėseną, leidžiančią realiuoju laiku stebėti energijos suvartojimą, ir leidžia nuotoliniu būdu valdyti prietaisus, kad ir kur būtumėte. Jį galite prijungti už kištukinio lizdo arba net prietaiso liejimo viduje. Sukurkite savo prietaisams tinkamus tvarkaraščius pagal savo kasdienę rutiną, kad taupytumėte energiją, ir nustatykite išmaniąsias scenas, kad būtumėte pasiruošę bet kokiems netikėtiems įvykiams namuose!  

 • Prenumeruok naujienas

  Informacija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas