Relė Shelly Plus 1 Mini GEN3, 1 kanalas, 8A, Wi-Fi, Bluetooth

 • Relė Shelly Plus 1 Mini GEN3, 1 kanalas, 8A, Wi-Fi, Bluetooth

  Kodas: 0037474
  Kaina 1530  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Prekė sandėlyje

  Prekė užsakoma. Pristatymas trunka 3-12 dienų.

  Į krepšelį 
  Apsaugos laipsnis
  IP20
  Vardinė įtampa
  230V AC
  Gamintojas
 • "Wi-Fi" valdomas išmanusis jungiklis, 1 kanalas, 8A

  Mažiausia pasaulyje relės jungiklis sumaniam valdymui. Automatizuokite savo apšvietimą, garažo vartus, drėkinimo sistemą ar kitus smulkius elektros prietaisus greičiau nei per 10 minučių ir valdykite juos iš bet kurios vietos. Pakankamai mažas, kad tilptų už bet kurio sieninio jungiklio ar lizdo, „Shelly Plus Mini 1“ gali būti modifikuotas ir puikiai suderinamas su esama išmaniąja ekosistema.​

  Nereikalinga centralė

  Lengvas valdymas naudojant Shelly Smart Control programėlę, daugumą platformų ir protokolų, taip pat balso asistentus. Naudokite jį su „Alexa“, „Home Assistant“ arba pageidaujama automatizavimo sistema.

  Palaiko iki 8 A esant 240 VAC ir 5 A prie 30 V nuolatinės srovės

  Sausi kontaktai (be potencialo įtampos).

  Itin greitas procesorius greitam reakcijai – ESP32​

  Palaiko scenarijus, žiniatinklio kabliukus, MQTT, WebSocket, HTTPS, UDP, TLS ir pasirinktinius sertifikatus 

  Komunikacija - Bluetooth, Wifi

  Programėlės - Amazon Alexa, Google Assistant, Google Home, Home Assistant, Homey, Hubitat, openHAB, Shelly Cloud, Smart Things

  Energijos šaltinis - Tinklas

  AC maitinimas - 110-230V

  Didžiausia apkrova - 8A

  Energijos sąnaudos - < 1.2 W

  Perkrovos apsauga - Ne

  Temperatūros apsauga - Ne

  Veikimo atstumas - Atviroje vietoje iki 50m patalopje iki 30m

  Papildomas valdymas - Galima valdyti kartu su momentiniais jungikliais arba mygtukais

  Matmenys - 29x35x16 ±0.5 mm (H x W x D)

  Darbinė temperatūra - -20 °C - 40 °C

  Spalva - Mėlyna

  Kanalai / Išėjimai - 1 - kanalo

  Valdiklio funkcijos - Sausi kontaktai, Valdymas per jungiklį, Vartų / durų valdymas

  Funkcijos - MQTT, UDP, Scripting

   

  KODĖL SHELLY PLUS 1 MINI?

  Mini dydis, mini kaina! 
  Šios mini relės, sukurtos atsižvelgiant į patogumą, turi visas "Plus" serijos galimybes, kurios telpa į kompaktišką ir vietą taupančią formą. Nepaisant mažo dydžio, "Shelly Plus Mini" įrenginiai nesumažina našumo ar funkcionalumo.

  Dydis turi reikšmės! 
  Shelly Plus Mini" prietaisai atveria daugybę galimybių, nes juos galima lengvai integruoti net į ankštas erdves ir komutacines dėžutes. Dėl mažesnio dydžio "Shelly Plus Mini" relės be vargo telpa į visų tipų elektros dėžutes, įskaitant daniškas sienines dėžutes. Be to, jas galima nepastebimai įmontuoti tiesiai į prietaisą, kurį norite valdyti ar stebėti.

  Apšvietimo valdymas visur, kur reikia
  Dėl kompaktiško dydžio "Shelly Plus 1 Mini" gali nepastebimai tilpti į jūsų šviestuvo lubų pakylą arba į ankštas sienines dėžutes. Įrengę "Shelly Plus 1 Mini" galėsite be vargo valdyti apšvietimą ar kitus prietaisus naudodami "Smart Control" programėlę, pageidaujamą platformą arba balso asistentą. Lengvai pritaikykite šviesas pagal savo kasdienybę naudodami asmeninius tvarkaraščius ir taupykite energiją. Nustatykite, kad koridoriaus apšvietimas automatiškai išsijungtų prasidėjus šeimos miego laikui, taip užtikrindami ramų nakties miegą. Ir nesijaudinkite - šviesos jungiklius vis tiek galite naudoti rankiniu būdu, kad jie atitiktų visų jūsų namuose gyvenančių žmonių poreikius. 

  Padarykite bet kurį mažą elektros prietaisą išmaniuoju
  Senus elektros prietaisus paversti išmaniaisiais įrenginiais tampa dar lengviau su "Shelly Plus 1 Mini". Jo 8 A riba puikiai tinka mažiems ir vidutinio dydžio prietaisams, tokiems kaip lempos, kavos virimo aparatai ir kt., paversti išmaniaisiais įrenginiais. Įdėkite jį į kištukinį lizdą arba nepastebimai įtaisykite prietaiso korpuse, kad nereikėtų papildomų išorinių laidų.

  Valdykite garažo vartus
  Kompaktiška "Shelly Plus 1 Mini" konstrukcija suteikia galimybę lanksčiai jį išdėstyti, todėl jį galima montuoti tiesiai garažo vartų atidarymo įrenginio korpuse arba net šalia variklio. Jo 8 A maitinimo galia užtikrina patikimą garažo vartų valdymą, todėl galite patogiai valdyti garažo vartus nuotoliniu būdu, nenaudodami didelių gabaritų išorinių modulių.

  Automatizuokite drėkinimo sistemą pagal oro sąlygas
  Dėl mažesnių "Shelly Plus 1 Mini" formų jį galima kukliai įrengti šalia drėkinimo sistemos valdymo skydelio arba vandeniui atspariuose gaubtuose, taip užtikrinant apsaugą nuo gamtos stichijų. Jo 8 A galia puikiai tinka drėkinimo vožtuvams valdyti, užtikrinant sklandų automatizavimą ir taupant vandenį pagal oro sąlygas, naudojantis scenarijų kūrimo galimybėmis. 

 • Prenumeruok naujienas

  Informacija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas