Radijo bangas priimantis imtuvas

 • Radijo bangas priimantis imtuvas

  Kodas: DJ-01i
  Kaina 3475  su PVM
  Prekė sandėlyje

  Prekė užsakoma. Pristatymas trunka 3-12 dienų.

  Į krepšelį 
  Montavimo tipas
  Įleidžamas
  Apsaugos laipsnis
  IP20
  Vardinė įtampa
  230V AC
  Serija
  Epsilon
  Gamintojas
 • Radijo jungiklis – gražu ar patogu, estetiška ar funkcionalu? Tokia dilema dažnai iškyla namų interjerą kuriantiems, būstą įsirenginėjantiems naujakuriams. Aišku, galvojame, kad daugumą panašių klausimų sprendžiame, maksimaliai suderinę abu dalykus: grožį ir funkcionalumą, tačiau realybėje klaidų vis tiek neišvengiame.
  Keletą mėnesių pagyvenę naujuose namuose, pastebime, kad vienas ar kitas elektros jungiklis yra nepatogioje vietoje, ar, tarkim, kitoje vietoje jungiklis būtų įsiliejęs į interjerą geriau. Kartais pagalvojame, kad keltis nuo sofos ar kėdės dėl jungiklio – nepatogu ir kad jis galėtų būti šalia esančioje sienoje. Taip natūraliai suprantame, jog, pasirinkdami jungiklių montavimo vietą, suklydome.
  Laimei, šiandien jau yra visų šių problemų sprendimas – tai „liregus“ gaminamas radijo jungiklis RJ-314 E/* ! Pilną radijo jungiklio arba apšvietimo valdymo komplektą RJ-314 sudaro: vienas dviejų kanalų radijo bangų siųstuvas (DJ-01 s / RNK-02) ir vienas bistabilus vieno kanalo radijo bangų imtuvas (DJ-01 i / ROP-01).
  Pagrindinis šio gaminio privalumas – išskirtinis dizainas, pritaikytas „LIREGUS“ „EPSILON“ produktų serijai. Todėl pasirinkę šią produktų seriją, nesudarkysite bendro patalpos dizaino, jį papildę štai šiuo jungikliu. Kaip ir kiti serijos produktai, radijo jungikliai gaminami baltos, smėlio, metalo, juodos ir šampano spalvos. Visus šiuos gaminius galima sumontuoti tiek atskiruose, tiek daugiaviečiuose „EPSILON“, ar „EPSILON SLIM LINE“ rėmeliuose.


  Kaip tai veikia?
  Tarkim, sienoje turime jungiklį, kuris mus nėra patogus ar tinkamas. Vietoj jo sumontuojame radijo jungiklio imtuvą (DJ-01i / ROP-01), o ant sienos ar baldo pritvirtiname radijo bangomis valdomą jungiklio siųstuvą (DJ-01s /RNK-02 ). Dabar jau galime šviestuvą įjungti iš naujosios vietos siųstuvu.
  Panaudoti gaminiai: vienas radijo jungiklio RJ-314 E/B (baltos sp.) komplektas.

  Koridoriuje ar laiptinėje turite tik vieną jungiklį patalpos pradžioje. Tam, kad nereikėtų eiti atgal išjungti šviesos, galime sumontuoti papildomą jungiklį. Išmontuojame esamą paprastą jungiklį ir vietoje jo sumontuojame radijo jungiklio imtuvą (DJ-01i / ROP-01). Virš šio imtuvo sumontuojame radijo bangų jungiklio siųstuvą (DJ-01 s). Norimoje naujojoje vietoje pritvirtiname papildomą siųstuvą (DJ-01s /RNK-02).
  Panaudoti gaminiai: vienas radijo jungiklio RJ-314E/B komplektas, + papildomas DJ-01s E/B /RNK-02 siųstuvas.     

 • Prenumeruok naujienas

  Informacija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas