Išmanusis skaitiklis Shelly Plus PM Mini, 1 kanalas, 16 A, Wi-Fi, Bluetooth

 • Išmanusis skaitiklis Shelly Plus PM Mini, 1 kanalas, 16 A, Wi-Fi, Bluetooth

  Kodas: 0037458
  Kaina 1690  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Prekė sandėlyje

  Prekė užsakoma. Pristatymas trunka 3-12 dienų.

  Į krepšelį 
  Apsaugos laipsnis
  IP20
  Vardinė įtampa
  230V AC
  Gamintojas
 • "Mažiausias pasaulyje galios matuoklis, skirtas tiksliam galios stebėjimui. Automatizuokite savo šviesas ar elektros prietaisus greičiau nei per 10 minučių ir stebėkite jų energijos suvartojimą iš bet kurios vietos. Pakankamai mažas, kad tilptų už bet kokio sieninio jungiklio ar lizdo, „Shelly Plus PM“ (Shelly Plus PM Mini?) yra modifikuotas ir puikiai suderinamas su esama išmaniąja ekosistema.

  Nereikalinga centralė!

  Lengvas valdymas naudojant Shelly Smart Control programėlę, daugumą platformų ir protokolų, taip pat balso asistentus. Naudokite jį su „Alexa“, „Home Assistant“ arba pageidaujama automatizavimo platforma

  Palaiko iki 16 A esant 240 VAC

  Tikslus ir realaus laiko galios matavimas su nemokama debesies duomenų saugykla analizei ir energijos suvartojimo optimizavimui.

  Itin greitas procesorius greitam reakcijai – ESP32

  Palaiko scenarijus, žiniatinklio kabliukus, MQTT, WebSocket, HTTPS, UDP, TLS ir pasirinktinius sertifikatus

  Tai tik galios matuoklis. Viduje relės nėra.

  Šios mini relės, sukurtos atsižvelgiant į patogumą, turi visas „Plus“ serijos galimybes, kurios telpa į kompaktišką ir erdvę taupančią formą. Kadangi „Shelly Plus“ įrenginių dydis sumažėjo 35%, „Shelly Plus Mini“ puikiai tinka toms ankštoms erdvėms, kur tradicinės relės tiesiog netelpa. Nepaisant mažo dydžio, „Shelly Plus Mini“ įrenginiai nekenkia nei našumui, nei funkcionalumui.  

  Komunikacija - Bluetooth, Wifi

  Programėlės - Amazon Alexa, Google Assistant, Google Home, Home Assistant, Homey, Hubitat, openHAB, Shelly Cloud, Smart Things

  Energijos šaltinis - Tinklas

  AC maitinimas - 110-230V

  Didžiausia apkrova (A) - 16A

  Energijos sąnaudos - < 1.2 W

  Perkrovos apsauga - Ne

  Temperatūros apsauga - Ne

  Veikimo atstumas - Atviroje vietoje iki 50m patalopje iki 30m

  Matmenys - 29x35x16 ±0.5 mm (H x W x D)

  Darbinė temperatūra -20 °C - 40 °C

  Spalva - Sidabrinė

  Valdiklio funkcijos - Elektros apskaita

  Kitos funkcijos - MQTT, UDP, Scripting

   

  KODĖL SHELLY PLUS PM MINI?

  "Shelly Plus Mini" prietaisai atveria daugybę galimybių, nes juos galima lengvai integruoti net į ankštas erdves ir komutacines dėžutes. Dėl mažesnio dydžio "Shelly Plus Mini" relės be vargo telpa į visų tipų elektros dėžutes, įskaitant daniškas sienines dėžutes. Be to, jas galima nepastebimai įmontuoti tiesiai į prietaisą, kurį norite valdyti ar stebėti.

  Prevencinė kontrolė
  Sugedus elektros prietaisui, jis ne tik nustoja veikti. Paprastai jis padidina suvartojamos energijos kiekį, kad kompensuotų savo darbinį pajėgumą. Kadangi jo veikimas akivaizdžiai nesiskiria, gali praeiti keli mėnesiai, kol nustatysite problemą, o tai lemia neefektyvumą ir energijos švaistymą. Shelly Plus PM Mini tilps visur, kur reikia, ir gali iš karto pranešti apie padidėjusį energijos suvartojimą, todėl sutaupysite papildomų išlaidų remontui ar įrangos keitimui.

  Energijos suvartojimo analizė sąnaudoms optimizuoti
  Visi prijungti elektros prietaisai, kurių nenaudojame naktį, arba pamirštos įjungtos šviesos generuoja nereikalingą energiją. Išmanioji energijos apskaita "Shelly Plus PM Mini" padės jums nustatyti ir pašalinti bet kokį nereikalingą energijos suvartojimą iš kiekvieno prijungto prietaiso jūsų namuose ar objekte. Kartu su išmaniosiomis scenomis galite naudoti "Shelly Plus PM Mini" duomenis, kad nustatytumėte scenarijus, pavyzdžiui, išjungti prietaisus per spurtą, kad juos apsaugotumėte, arba naktį, kad sutaupytumėte energijos. 

 • Prenumeruok naujienas

  Informacija

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas